-
$1,250,000 1,722 SQ FT
$726 SQ/FT1582 Fall Avenue
A@ Mt Pleasant Rd - 4 - Alum Rock, San Jose
- 4 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,722 sqft
- SAN JOSE
DOM21SFH -
$1,399,000 1,785 SQ FT
$784 SQ/FT11 Eureka Canyon Road
A@ Hames/Browns Valley - 53 - Corralitos, Corralitos
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,785 sqft
- CORRALITOS
DOM21SFH -
$4,595,000 2,830 SQ FT
$1,624 SQ/FT430 Hillsborough Boulevard
A@ San Raymundo - 439 - San Mateo Park / El Cerrito Park, San Mateo
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 0 Park
- 2,830 sqft
- San Mateo
DOM21SFH -
$3,850,000 3,380 SQ FT
$1,139 SQ/FT141 Lake Road
A@ Old Spanish Trail - 260 - Alpine / Uplands (Los Trancos), Portola Valley
- 4 Bed
- 5 Bath
- 2 Park
- 3,380 sqft
- Portola Valley
DOM21SFH -
$905,000 2,618 SQ FT
$346 SQ/FT101 Gridley Ct
A@ Fletcher Lane - Not Listed, Brentwood
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,618 sqft
- Brentwood
-
Open Tue May 12, 9:00 am - 10:00 am
$560,000 615 SQ FT
$911 SQ/FT870 Harrison St, #302
A@ 4th Street - 9 - Yerba Buena, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 615 sqft
- San Francisco
DOM21CON -
$1,599,000 1,853 SQ FT
$863 SQ/FT3863 Harlequin Ter
A@ Beard - Fallbrook, Fremont
- 4 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,853 sqft
- Fremont
-
$2,498,000 3,430 SQ FT
$728 SQ/FT154 Crest Ave
A@ Danville Blvd - Westside Alamo, Alamo
- 5 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 3 Park
- 3,430 sqft
- Alamo
-
$1,249,888 2,169 SQ FT
$576 SQ/FT45139 Challenge Cmn, #1001
A@ Innovation Way - Warm Springs, Fremont
- 3 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,169 sqft
- Fremont
-
$899,000 1,983 SQ FT
$453 SQ/FT590 El Invierno Drive
A@ Wren Ave - 1 - Morgan Hill / Gilroy / San Martin, Gilroy
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,983 sqft
- GILROY
DOM22SFH -
$790,000 2,866 SQ FT
$276 SQ/FT3871 Danbury Way
A@ 4160 Suisun Valley Rd Ste E - Fairfield 1, Fairfield
- 4 Bed
- 3 Bath
- 6 Park
- 2,866 sqft
- Fairfield
DOM22SFR -
$569,000 1,291 SQ FT
$441 SQ/FT1002 Stanton Avenue
A@ Giant HWY - San Pablo Prop, San Pablo